BİLGİLENDİRME, DEĞERLENDİRME VE STRATEJİK PLANLAMA KONFERANSI DÜZENLENDİ

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü, Yöneticileri Bilgilendirme, Değerlendirme ve Stratejik Planlama Konferansı 30 Mart-1 Nisan tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi.

Göç İdaresi Genel Müdürlüğü Yöneticileri Bilgilendirme, Değerlendirme ve Stratejik Planlama Konferansı, Göç İdaresi Genel Müdürü Atilla TOROS, Genel Müdür Yardımcıları, birim amirleri, İl Göç İdaresi Müdürleri ve Artvin İl Göç İdaresi Müdürü Gülşen ÇINAR'ın katılımlarıyla 30 Mart -1 Nisan tarihleri arasında Antalya'da gerçekleştirildi.

Genel Müdür Yardımcısı Salih BIÇAK'ın açılış konuşması ile başlayan konferansta göçe ilişkin farklı tematik alanlarda çalışmalar gerçekleştiren akademisyenler ve uzmanların sunumlarının yanı sıra, düzenli göç, düzensiz göç ve geri gönderme, uluslararası koruma, insan ticareti, uyum ve hukuki konular ve insan hakları konularında eş zamanlı olarak düzenlenen altı çalıştay yapıldı.

İki gün süren GİGM Yöneticileri Bilgilendirme, Değerlendirme ve Stratejik Planlama Konferansı, Genel Müdür Atilla TOROS'un kapanış konuşması sonrasında düzenlenen çalışma yemeği ile sona erdi.
Kayıt: 17.4.2017
Güncelleme:11.9.2018
Paylaş


WS05